Kontakt oss

Medier og Ledelse AS

Kundeservice: 24 077 007

Annonse: ann@medierogledelse.no, tlf 24 077 007

Abonnement: abo@medierogledelse.no, tlf 24 077 007


Adresse: Mariboesgate 8, 0183 Oslo

 

Ansvarlig redaktør og administrerende direktør: 

Magne Lerø, mobil 905 37 613, ml@medierogledelse.no

 

Redaktør

Knut Petter Rønne, redaktør Samfunn, mobil 97012837, kpr@medierogledelse.no

 

Desk

Per Chr. Dæhlin, desksjef, mobil 98 88 17 88 – pc@medierogledelse.no

Siv Kristiansen, mobil 93 03 03 61 – sivkri@medierogledelse.no

Franciska Steen – franciska.steen@medierogledelse.no

Tim Harding – tim.harding@medierogledelse.no

 

Journalister

Anita Myklemyr – seksjonsansvarlig ledelse, am@medierogledelse.no

Esben Hoff – esben.hoff@medierogledelse.no

Joakim Birkeli Jacobsen, mobil 924 18 974 – joakimbj@medierogledelse.no

Bård Andersson – bard.andersson@ukeavisen.no

Magnus Peter Harnes – mph@medierogledelse.no

 

Faste bidragsytere

Aslak Bonde – Politisk analyse, aslakbonde@politiskanalyse.no

 

Opplag

Siv Kristiansen – abo@medierogledelse.notlf 24 077 007

 

Annonse

Lena Vigre, Markedssjef, mobil 918 51 811, lv@medierogledelse.no (permisjon)

Sam Niskanen, Key account manager, mobil 46 43 32 43, sam@medierogledelse.no

Aina Sundén, Key account manager, mobil 95 48 89 43, as@medierogledelse.no

Frode Vatland, Salgskonsulent stillingsannonser, mobil  970 07 168, frode.vatland@medierogledelse.no

Annonser – ann@medierogledelse.no, tlf 24 077 007

 

Kontaktliste

Navn

E-postadresser (legg til @medierogledelse.no)

Tlf nr
Anita Myklemyr anita.myklemyr@ 90 66 74 62
Are Knudsen are.knudsen@ 95 11 05 13
Bård Andersson bard.andersson@ 924 14 292
Joakim Birkeli Jacobsen joakim.jacobsen@ 924 18 974
Knut Petter Rønne knut.petter.ronne@ 970 12 837
Magne Lerø magne.lero@ 905 37 613
Marit Haugdahl marit.haugdahl@ 95 29 86 87
Per Chr Dæhlin per.dahlin@ 98 88 17 88
Siv Kristiansen siv.kristiansen@ 93 03 03 61
Tim Harding tim.harding@ 911 78 456
 
Esben Hoff esben.hoff@ 90 88 90 94
Lena Vigre lena.vigre@  
Aina Sunden aina.sunden@ 954 88 943
Frode Vatland frode.vatland@ 970 07 168
Bente Randmæl bente.randmel@  
Ola Ringsbu ola.ringsbu@  
Ingrid Lerø ingrid.lero@ 986 40 153
Elena Gonder elenag@