Kontakt oss

Dagens Perspektiv AS

Org nr: 918 403 620 MVA
Grubbegata 14
0179 Oslo


Telefon: 24 077 007


Ansvarlig redaktør og administrerende direktør:

Magne Lerø
mobil: 905 37 613
E-post: ml@medierogledelse.no


 

Publikasjoner utgitt av Dagens Perspektiv AS:

Dagens Perspektiv Velferd.no KulturPlot Matindustrien Reiseliv1

Redaktør:
Knut Petter Rønne
970 12 837

Redaktør:
Øivind Fjeldstad
911 98 006

Redaksjonssjef:
Bård Andersson
924 14 292

Redaktør:
Arne Kongsnes
95700883 

Redaktør:
Hans Kristiansen
907 40 987


Felles kontaktpunkter:

Abonnement: abo@medierogledelse.no
Administrasjon: adm@medierogledelse.no
Annonse:
annonser@medierogledelse.no
Redaksjon: red@dagensperspektiv.no


Bram Design (desken)

Vi tar på oss eksterne oppdrag i tilleg til å være desken til interne produkter. Les mer her.


Kontaktliste – alle ansatte

Inkluderer ansatte fra Medier og Ledelse AS som eier Dagens Perspektiv AS.
Medier og Ledelse AS er utgiver av Dagligvarehandelen og Convenience.


Navn E-postadresse (legg til @medierogledelse.no) Tlf Stilling
Anita Myklemyr anita.myklemyr@ 906 674 62 Journalist
Are Knudsen are.knudsen@ 951 10 513 Redaktør
Arild Østvold arild.ostvold@ 919 04 506 Selger
Arne Kongsnes ak@ 957 00 883 Redaktør
Bente Randmæl bente.randmel@ 919 04 528 Selger
Bård Andersson bard.andersson@ 924 14 292 Redaksjonssjef
Camilla Skjær Brugrand camilla@ 936 72 254 Journalist
Christian Dietrichson christian.dietrichson@ 413 06 692 Journalist
Frode Vatland frode.vatland@ 970 07 168 Selger
Hans Kristiansen hans@ 907 40 987 Redaktør
Heidi Andersen heidi.andersen@ 930 33 735 Art Director
Inga Vinje Engvik inga.vinje.engvik@   Journalist
Joakim Birkeli Jacobsen joakim.jacobsen@ 924 18 974 Journalist
Karine H. Henriksen karine.henriksen@ 971 74 469 Redaktør
Knut Petter Rønne knut.petter.ronne@ 970 12 837 Redaktør
Leticia Haugen abo@dagensperspektiv.no 240 77 007 Kundeservice
Magne Lerø magne.lero@ 905 37 613 Ansvarlig redaktør
Marit Haugdahl marit.haugdahl@ 952 98 687 Journalist
Martine Furulund martine.furulund@ 950 63 317 Journalist
Nils W. Sørensen nils.sorensen@ 909 22 470 Markedssjef
Ola Ringsbu ola.ringsbu@ 919 04 529 Selger
Per Chr Dæhlin per.dahlin@ 98 88 17 88 Administrasjons- og økonomisjef
Siv Kristiansen siv.kristiansen@ 93 03 03 61 Desk- og markedssjef
Tim Harding tim.harding@ 911 78 456 Art Director
Tone Anita Vågsberg tone@ 419 06 021 Administrasjon
Yngve Knutsen yngve.knutsen@ 901 77 242 Selger
Øivind Fjeldstad oivind@ 911 98 006 Redaktør

 

Faste bidragsytere

Aslak Bonde – Politisk analyse, aslakbonde@politiskanalyse.no