Ledelse
Toppfotballsjef Nils Johan Semb mener det var en stygg overkjøring av hans rolle da Siem og Hallén fjernet Drillo mens han var bortreist.
Vegard Grøtt / NTB scanpix
Nils Johan Semb føler seg overkjørt
Semb mener Kjetil Siem og Yngve Hallén vingeklippet ham, da de bestemte seg for å fjerne Drillo mens Semb var bortreist.
– Ja, definitivt. Det var en stygg overkjøring av toppfotballsjefrollen, derfor var det så viktig å få på plass en instruks med stor autoritet og tydelighet. Det innebærer blant annet at alle lag på herresiden, pluss kvinnelandslaget, sorterer innunder toppfotballsjefens ledelse – sammen med NFFs toppfotballfaglige prosjekter, sier Semb til Dagbladet.
Dagens Perspektiv med Samtiden
Nett
1 mnd
19,- 209,-
KJØP
Dagens Perspektiv med Samtiden
Nett og papir
3 mnd
99,- 765,-
KJØP
Nylige artikler
Spekter: – Kulturen vil bli salderingspost i kommunene
FT: USA knytter sikkerhetsgarantier for Ukraina til fredsavtale som gir bort territorium
Det er noe som mangler i debatten om innovasjon
Svar til Vegard Einan: Anbud er ikke veien til bedre tjenester
Stiller spørsmål om LO/Ap-samarbeid i Stortinget
Mest leste artikler
Diskrimineringsnemnda og Kirkerådet: Leder degradert etter kontroversiell rasismeavgjørelse
Kunstig intelligens og arbeidsliv: Fire scenarier for 2035
Norge svarer ESA: Innleieregler og EØS-avtalen under lupen
Jobb & karriere: Hvordan håndtere økt sykefravær og stress i arbeidsmiljøet
Betyr endringene i arbeidsmiljøloven som kom 1. januar at det blir færre arbeidsmiljøsaker om krenkelser og trakassering?