Ledelse
Hvis hun hadde fått velge, uavhengig av tid og sted, hvilken leder hadde hun hatt lyst til å jobbe med eller for? Stine Trygg-Haugers svar er «Gro Harlem Brundtland»; inspirert TV-serien «Makta». – Hun en leder som virkelig har utgjort en forskjell.
Vinmonopolet
Stine Trygg-Hauger: Fikk råd om å smile mindre for å bli tatt på alvor som «ung» kvinnelig toppleder
Fra mai måned har hun vært direktør for kjededrift og utvikling i Vinmonopolet. Trygg-Hauger kom fra jobben som sjef for XXL Norge.
– Det er et drøye syv måneder siden du sluttet i lederjobben i XXL Norge og ble direktør for kjededrift og utvikling i Vinmonopolet. Hvorfor akkurat Vinmonopolet?
Dagens Perspektiv
Nett og papir
3 mnd
99,- 750,-
KJØP
Dagens Perspektiv
Nett og papir
12 mnd
2835,-
KJØP
Dagens Perspektiv
Nett
1 mnd
1,- 205,-
KJØP
Dagens Perspektiv
Nett
12 mnd
2400,-
KJØP
Nylige artikler
Så mange ledere er det i kommunen der du bor
Mattilsynet må offentliggjøre navn – ansatte bekymret
Svært stram sykehusøkonomi i Stavanger – vurderer ansettelsesstopp
– Styreledelse er ingen sjekkliste, men et lederoppdrag
Når sjefen gruer seg til julebordet
Mest leste artikler
Regjeringen skroter lovfestet betalt ferie fra første arbeidsår: Akademikernes leder Lise Lyngsnes Randeberg er skuffet
Magne Lerø: Trump og EU: Forvirring rundt fredsplanen for Ukraina
Forsvarsmekanismer på arbeidsplassen: Hvordan ledere og ansatte lurer seg selv
Indre Namdal tester ny fastlegemodell: Kommunalt oppgavefellesskap i fokus
Vegard Einan i NHO Service og Handel: LOs søksmål om deltid truer den norske arbeidsmodellen