Ledelse
Selv om Ken André Wendel aldri har hatt noen store ambisjoner om å bli gründer og starte for seg selv, ønsket han seg en endring i livet og ville være sin egen sjef etter åtte år i finansbransjen. Foto: Camilla Skjær Brugrand
Var seks dager unna konkurs
Dribblr-grunnlegger Ken André Wendel deler råd om oppturene og nedturene ved gründertilværelsen og forteller hvordan han har klart å holde hodet kaldt og fokusert i krevende tider. – Vær ærlig med familien om at satsingen krever at vi sammen må ofre noe, sier han.
Gründer Ken André Wendel er i full gang med å bygge fotballens LinkedIn – en plattform hvor spillere kan vise fram talentet sitt, få tilgang på utviklingsverktøy og hjelp fra mentaltrenere. Klubbene kan på sin side få forslag til aktuelle spillere innenfor deres budsjett og geografiske området.
Dagens Perspektiv med Samtiden
Nett
1 mnd
19,- 209,-
KJØP
Dagens Perspektiv med Samtiden
Nett og papir
3 mnd
99,- 765,-
KJØP
Nylige artikler
Mye skrolling påvirker opplevelsen av arbeidsmiljøet
Politikerskapt mangel på ansatte i offentlig sektor
Slik leder du best når det gjelder som mest
Hver sjette tiendeklassing har et fravær som vekker bekymring
Innvandring til Norge tilbake på nivået fra 2019
Mest leste artikler
Tilsyns-Norge: Er vi i ferd med å kontrollere hverandre i senk?
Magne Lerø: Korrupsjonsforvirret Eva Joly med svingslag mot Økokrim
Kommunesammenslåinger reduserer byråkrati: Ny rapport fra Kommunekommisjonen
Robert Flataas om skolepolitikk i Norge: Behov for rammer og ressurser fremfor detaljstyring
LO avviser drøfting av innleiesaken i Samarbeidskomiteen med Ap