DP helg
Tre nye artister til PiPfest 2022
Tom Odell er bekreftet til PiPfest 2022, og spiller lørdag 18. juni. Det samme er den svenske singer/songwriteren José González og Anna Of The North, som spiller samme dag.
Den britiske indie/folk-artisten Tom Odell slo gjennom i 2012 med hiten Another Love – en låt som ble introdusert for et ny generasjon i 2021 gjennom en viral TikTok-trend. Odell er aktuell med fjerdealbumet Monsters, som tar for seg personlige utfordringer med angstanfall og psykisk helse.
– Med sine stemningsfulle pianoballader og popteft, er Tom Odell en perfekt artist for et festivalpublikum i sommersola i Oslo. Sammen med publikumsfavoritt José Gonzálesz og hele Norges Anna Of The North, kommer dette til å bli en fantastisk lørdag i parken. Nå kan sommeren bare komme, sier Lars Tefre Baade, presseansvarlig for PiPfest.
Nylige artikler
Norges Politilederlag ønsker utredning av forslag om kortere politiutdanning
Moralpolitiet – den uformelle makten har fått nye kanaler
Bufdir – et reir for kjønnsaktivisme
Fra drøfting til varsling
Jordskjelvekspert om skjelv i Oslo-området: – Enormt skadepotensial
Mest leste artikler
Hvorfor forlater eldre arbeidslivet tidlig? Ny bok av Lisa Wade
Stortinget bremser kjønnsaktivisme i Bufdir: Hva betyr det?
HR Norge: Staten bør trekke seg fra AFP og støtte de som trenger det mest
LO og NHO forsvarer statens bidrag til AFP
Hvordan håndtere varsling før drøftelsesmøte: Arbeidsgivers rettigheter og plikter