nyheter
Aksjetipsene du blir rik av
De som har fulgt analysesjef Stig R. Myrseths aksjetips i Børsspeilet, har tjent godt med penger. Han har mer enn doblet pengene siden januar.
De siste årenes vinner av Økonomisk Rapports Børsspeilet har også i år tatt en soleklar ledelse i aksjekonkurransen.
Børsspeilets eksperter begynte alle med 100.000 kroner hver i januar, et beløp som reinvesteres hver 14. dag.
Hittil har det gått svært bra med Stig R. Myrseths anbefalinger, han har nå 209.556 kroner disponibelt til investeringer, og har dermed mer enn doblet pengene siden januar.
Han ligger dermed et hav foran nestemann i konkurransen, aksjemegler Arne Wessel-Berg i Glitnir Securites. Heller ikke han har gjort det så verst. Foreløpig er han verd 161.904 kroner.
Se de siste aksjetipsene fra Stig R. Myrseth og følg med i Børsspeilet.
Nylige artikler
AfD revurderer Dexit-strategi
Er du en KI-robot – eller kanskje er du et menneske?
Brasil går til andre valgomgang etter overraskende Bolsonaro-seier
Når kuler og krutt erstattes av bits og bytes
Digitalisering: Førstelinjen forsvant ikke – den fikk vanskeligere oppgaver
Mest leste artikler
Psykologisk trygghet i norsk arbeidsliv: NHH-forsker Bård Fyhn deler innsikt
Elin Ørjasæter og Maria Molvær Nesseth – praktiske tips om rekruttering
Derfor sparker fotballklubber trenere – og tar dårlige beslutninger
Ståle Langvik om PISA-resultatene: Vet staten om tiltakene i skolen virker?
Når KI truer jobben: Slik holder du deg relevant