jobb og ledelse
Drikke: Vodka
Den prisbelønte vodkasuksessen Danzka er verdens femte mest solgte vodka i flyplassenes taxfreebutikker. Danzka er verdens eneste vodkaflaske i aluminium og har vunnet flere internasjonale designpriser. I 2003 vant den gull både i San Francisco World Spirits Competition og ved National Institute of Design Packaging i Frankrike.
Vodkaen har også vunnet flere medaljer for sin kvalitet, blant annet sølv i International Spirits Challenge 2001 og 2002.
Danzka Vodka ble utviklet i 1989, men er produsert av den eldste spritfabrikanten i Danmark, De Danske Spritfabrikker. Selskapet har mer enn 150 års erfaring med spritproduksjon, og Danzka Vodka er laget av 100 prosent hele hvetekorn og vann fra danske kilder. Bløt vodka med antydning til sitrus i duft og smak.
Varenummer: 14723
Kr 246,-
Nylige artikler
Norge, EU og Storbritannia enige om fiskeriavtale
EUs beslag av russiske midler: De Wever alene mot Kommisjonen – men vinner hjemme i Belgia
Økt oppmerksomhet uten politisk betydning
Monument-syndrom og offentlige bevilgninger
Så mange ledere er det i kommunen der du bor
Mest leste artikler
Regjeringen skroter lovfestet betalt ferie fra første arbeidsår: Akademikernes leder Lise Lyngsnes Randeberg er skuffet
Forsvarsmekanismer på arbeidsplassen: Hvordan ledere og ansatte lurer seg selv
Magne Lerø: Trump og EU: Forvirring rundt fredsplanen for Ukraina
Indre Namdal tester ny fastlegemodell: Kommunalt oppgavefellesskap i fokus
Vegard Einan i NHO Service og Handel: LOs søksmål om deltid truer den norske arbeidsmodellen