Annonse
nyheter
Flere TV2-kanaler i anmarsj
Styreleder i TV 2, Alf Hildrum, sier det kommer flere kanaler fra TV 2. Mest sannsynlig er det snakk om en 24-timers filmkanal.
Annonse
På gårsdagens resultatpresentasjon i A-pressen gikk konsernsjef og TV 2-eier Alf Hildrum langt i å fortelle at det kommer flere kanaler fra TV 2 Gruppen. Hildrum kunne blant annet fortelle at det i løpet av året vil bli gjort programinvesteringer i nye kanaler, skriver Kampanje.
Dermed kan TV 2-sjef Kåre Valebrokk fortsette utrullingen av sitt mediekonsern med enda en ny tv-kanal. Men dette vil nok først være aktuelt når det digitale bakkenettet begynner å bygges, tidligst mot slutten av inneværende år.
Mye tyder på at TV 2 vil opprette en 24-timers filmkanal som et supplement til hovedkanalen TV 2 og TV 2 Zebra, ifølge kampanje.com.
Nylige artikler
Støre om beredskap i Norden: – Vi lever på en illusjon
Toppdiplomat foreslår løsninger for å unngå Nato-skilsmisse
Når omsorg møter prestasjonskrav – et paradoks i arbeidslivet vi snakker for lite om
Sparket sjef i ny sjefjobb?
– For meg handler ikke LinkedIn om synlighet for synlighetens skyld
Mest leste artikler
Jobb & karriere: Hvordan vite om du skal bli i jobben eller gå videre som leder
Konsekvenser av innleie-innstramminger i bygg- og anleggsbransjen
Hvordan unngå å overbelaste dine mest motiverte ansatte
Trine Larsen om å forberede seg på sorte svaner: Uforutsigbarhet i dagens verden
Hvordan norske toppledere bruker LinkedIn – og lykkes med det