Tabber og tull
Rumpen til hvem?
«TABBER OG TULL»: Sett flere journalister på saken, nå må vi få vite sikkert om det er Jenny Skavlands rumpe Marianne Aulie har tegnet.
Når damer ryker i tottene på hverandre, blir gjerne virkemidlene mer sofistikerte enn når det er menn som vil utfordre hverandre. Nakenstrid på twitter er siste nye. Når det er stille rundt henne, kan Marianne Aulie overraske med å la seg avbilde naken og publisere det på nett eller stille opp for kamera slik at Aune Sand kan få tatt bilde av den perfekte rumpa hennes. Han har laget vinglass der formen svarer nøyaktig til Aulies bakende.
Jenny Skavland fikk det for seg at hun skulle spøke med fru Aulie som nå er gravid. Hun tegnet henne naken med melkespreng og en liten sint klovn i håret. Det er som kjent klovnetegninger som er Aulies spesialitet ved siden av å vise seg fram.
Her om dagen svarte Aulie med å twitre «Rompa til Jenny Skavland er supersøt, slipper finger'n til». Kjæresten til Skavland, Tomas Gullestad, går under kallenavnet «Finger'n». Med meldingen fulgte det en tegning av en naken kvinne sett bakfra.
Ifølge Dagbladet forestiller tegningen «etter all sannsynlighet Jenny Skavland». Dette må kunne kalles presis journalistikk. Dagbladet har spurt om det faktisk er rumpa til Skavland hun har tegnet, men hun vil ikke svare. Det er bare å sette flere journalister på saken. Dette må vi få vite sikkert.
Nylige artikler
Menn som taper for kvinner vil ha revansj
Bevilgningene til effektiv bistand bør økes, ikke reduseres
SSB-rapport: Folk har ikke dårligere råd – selv om det føles slik
Ny bok: – Blir seniorer skjøvet ut – eller velger de selv å gå?
Karriereutvikling som beredskap
Mest leste artikler
Jobb & karriere: Hvordan vite om du skal bli i jobben eller gå videre som leder
Konsekvenser av innleie-innstramminger i bygg- og anleggsbransjen
Hvordan unngå å overbelaste dine mest motiverte ansatte
Hvordan norske toppledere bruker LinkedIn – og lykkes med det
Trine Larsen om å forberede seg på sorte svaner: Uforutsigbarhet i dagens verden