nyheter
Tidenes Opel-satsing
Opel tar nettet mer aktivt i bruk for å markedsføre bilene sine. Nå kan de som er interessert se korte filmer om flere av Opels modeller på Opels nye nettsider. General Motors Norge hevder at dette er en av Opels største satsninger noen gang i Norden.
- Interaktive media skal spille en betydelig rolle i vår kontakt med kundene, sier Anna-Lotta Model, markedsdirektør i Opel Norden.
Opels nett-showroom har 80 korte filmer som forteller om detaljene på Opel Astra, Opel Meriva og Opel Vectra - på det enkelte lands språk. Dette er det første i sitt slag, ifølge Model. Det er et poeng at presentasjonen av Opel-modellene skal være morsom. De modellene Opel har valgt å vise på filmene er de samme som blir tilbudt i demoprogrammet Opel Selected Driver, der utvalgte bilister får låne en bil i en måned. Til høsten kommer det også film om Opel Zafira.
Nylige artikler
Europas viktigste forsvar er ikke bare flere våpen
Mindre prisvekst gir rentehåp: – Veldig gode nyheter
Den perfekte kandidaten finnes bare på papiret
KS-leder Gunn Marit Helgesen: – Har store forventninger til Kommunekommisjonen II
Ny rapport: Vest-Europa har opplevd sin varmeste juni noensinne
Mest leste artikler
Ny ikke-relevant drittpakke mot Støre
KS-leder Gunn Marit Helgesen: Vil ha større lokalt handlingsrom og reduserte forventninger til kommunene
Lavere inflasjon i juni gir rentehåp – prisveksten langt under Norges Banks anslag
Støre må støtte forhandlinger med Russland om Ukraina på Nato-toppmøtet
Even Bolstad i HR Norge: Stortinget må ta tak i sykefravær og AFP