nyheter
To av tre svensker snoker
To av tre svensker leser i all hemmelighet partnerens tekstmeldinger, viser en undersøkelse.
Mange ser sitt snitt til å snoke i tekstmeldingene mens partneren sover, er på toalettet eller står i dusjen, går det fram av undersøkelsen som er utført av den svenske mobiloperatøren TeliaSonera. Dette skriver itavisen.no og siterer NTB.
64 prosent av de spurte sier at de leser partnerens tekstmeldinger ut fra ren nysgjerrighet, mens hver fjerde innrømmer at det ligger sjalusi bak snokingen. 63 prosent er særlig opptatt av å lese partnerens SMSer når han eller hun har vært på bar eller restaurant, mens bare 4 prosent snoker når partneren kommer hjem fra jobbseminar eller konferanser.
Undersøkelsen viser også at 86 prosent har flørtet via SMS, mens 40 prosent hevder å ha hatt SMS-sex. 7 prosent forteller at de har hatt SMS-sex med en ukjent.
Nylige artikler
Norge, EU og Storbritannia enige om fiskeriavtale
EUs beslag av russiske midler: De Wever alene mot Kommisjonen – men vinner hjemme i Belgia
Økt oppmerksomhet uten politisk betydning
Monument-syndrom og offentlige bevilgninger
Så mange ledere er det i kommunen der du bor
Mest leste artikler
Regjeringen skroter lovfestet betalt ferie fra første arbeidsår: Akademikernes leder Lise Lyngsnes Randeberg er skuffet
Forsvarsmekanismer på arbeidsplassen: Hvordan ledere og ansatte lurer seg selv
Magne Lerø: Trump og EU: Forvirring rundt fredsplanen for Ukraina
Indre Namdal tester ny fastlegemodell: Kommunalt oppgavefellesskap i fokus
Vegard Einan i NHO Service og Handel: LOs søksmål om deltid truer den norske arbeidsmodellen