Ledelse
Den nye generalsekretæren i Norges fotballforbund, Pål Bjerketvedt, står overfor en stor utfordring som ny leder i NFF. En av oppgavene styret har gitt ham, er å utvikle NFF til å bli en mer profesjonell organiasajon.
NFF
Forlenger fotballkarrieren
Selv om han har vært leder i mediebransjen i over 20 år, har Pål Bjerketvedt aldri helt klart å gi slipp på den magiske runde kula. Nå har NFFs nye generalsekretær påtatt seg den ultimate utfordringen: Å få norsk fotball opp av sumpen igjen.
Han skulle bli fotballspiller selv, den raske kantspilleren på Sprint-Jeløys A-lag i 2. divisjon. Det ble 10 år og 275 kamper på dette nivået. Med fotballen fulgte mye moro, men også god lærdom og livslange vennskap. Debuten på A-laget fikk han som 18-åring. 10 år senere var det slutt. Da begynte kveldsvakter i avis, barn og familie å kreve sitt. Det var naturlig å gi seg da – en karriere innenfor media ventet.
Dagens Perspektiv
Nett og papir
3 mnd
99,- 750,-
KJØP
Dagens Perspektiv
Nett og papir
12 mnd
2835,-
KJØP
Dagens Perspektiv
Nett
1 mnd
1,- 205,-
KJØP
Dagens Perspektiv
Nett
12 mnd
2400,-
KJØP