Ledelse
– Jeg har fått beskjed hjemme at jeg ikke kan ha alt dette i huset, så da måtte jeg ha det på kontoret, sier Gro Lindstad. (Foto: Camilla Skjær Brugrand)
Daglig leder i FOKUS Gro Lindstad | Kleggen som tar kvinneperspektivet
Gro Lindstad er vant til å bli definert i møter som hun som snakker likestilling og kvinner. Spesielt når hun for ente gang prøver å løfte fram likestillingsperspektivet. – Hadde ikke jeg gjort det, hadde det ikke blitt snakket om.
Kontoret til FOKUS-leder Gro Lindstad er alt annet enn sterilt og kjedelig. På veggene henger tradisjonsrike stammemasker fra Latin-Amerika og Afrika. Skulpturer, skjold, hatter korallskjell pryder store deler av kontoret. Hyllene og sofaen renner over av mapper, dokumenter og bøker.
Dagens Perspektiv
Nett og papir
3 mnd
99,- 750,-
KJØP
Dagens Perspektiv
Nett og papir
12 mnd
2835,-
KJØP
Dagens Perspektiv
Nett
1 mnd
1,- 205,-
KJØP
Dagens Perspektiv
Nett
12 mnd
2400,-
KJØP
Nylige artikler
– Styreledelse er ingen sjekkliste, men et lederoppdrag
Når sjefen gruer seg til julebordet
EUs jernrammer er dårlig butikk
Hvordan får vi et forsvarlig rehabiliteringstilbud fremover?
Høyre vil gi prins Sverre Magnus fulltidsjobb i kongehuset
Mest leste artikler
Regjeringen skroter lovfestet betalt ferie fra første arbeidsår: Akademikernes leder Lise Lyngsnes Randeberg er skuffet
Magne Lerø: Trump og EU: Forvirring rundt fredsplanen for Ukraina
Forsvarsmekanismer på arbeidsplassen: Hvordan ledere og ansatte lurer seg selv
Indre Namdal tester ny fastlegemodell: Kommunalt oppgavefellesskap i fokus
Vegard Einan i NHO Service og Handel: LOs søksmål om deltid truer den norske arbeidsmodellen