Ledelse
Ung leder: Director for Experience Design i Making Waves, Cathrine Movold (41), leder en avdeling med 65 ansatte. Hun fikk et organisert utviklingstilbud i bedriften allerede før hun ble leder.
Making Waves.
– Kunne ha søkt andre jobber
Cathrine Movold (41) fikk muligheten til å utvikle seg av bedriften hun jobber i. Det bidro til at hun ble leder for en stor avdeling, fremfor at hun måtte se seg om etter en annen jobb.
Movold leder i dag konsulentselskapet Making Waves avdeling for Experience design, der hun har personalansvar for 65 ansatte. Selskapet er eksperter på digital tjenesteutvikling og innovasjon, og tilbyr strategisk rådgivning, design og teknologiutvikling. Bedriften beskriver seg som en digital transformasjonspartner for mange av Nordens ledende merkevarer og offentlige virksomheter. Selskapet har kontorer i Stockholm, Oslo, Krakow, New York og Chicago.
Dagens Perspektiv med Samtiden
Nett
1 mnd
19,- 209,-
KJØP
Dagens Perspektiv med Samtiden
Nett og papir
3 mnd
99,- 765,-
KJØP
Nylige artikler
Endringer i regjeringen: Støre på Slottsplassen med de nye statsrådene
Elevene som ikke er med i PISA-tallene
Norge oppretter ambassade i Qatar
Sveriges regjeringsalternativer: Anderssons umulige dilemma
Når ønsket om å jobbe møter behovet for tilrettelegging
Mest leste artikler
Sykmeldt: Slik ber du om tilrettelegging uten å dele diagnose
Tjenende lederskap: selvmotsigelse eller bærekraftig ledelse?
Forbes: Kong Harald V hadde liten konstitusjonell makt. Han ledet likevel
Høyesterett skal avklare «særlig uavhengig stilling» og overtid
Kommuneforskere: Norge mangler politisk vilje til omstilling